Hoşgeldiniz ! Ümraniye Hurda
Ümraniye hurdacılık alanında lider ve güvenilir bir firmanın sitesinde bulunmaktasınız.

Kısaca Biz

15 yılın verdiği tecrübe ile...

Ümraniye hurda Ümraniye ve çevre ilçelerde 15 Yılı aşkın bir süredir; Ümraniye demir hurda, Hurdacı, Ümraniye hurda, Ümraniye hurdacılık ve ümraniye geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu 15 yıllık deneyim ile işinde uzman ekibi ve teknolojik ekipmanlarıyla hurda ve geri dönüşüm sektöründe sanayi ve sanayi kuruluşlarına lider ve güvenilir bir firma olarak başarı ile hizmet vermektedir.

Kısaca Neler Yaparız ?

Yaptığımız işlerden...

Ümraniye Hurda hurda demir , hurda bakır, hurda araba, hurda kablo ve diğer tüm hurda araç ve gereçlerini 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman istediğiniz yerden  alır ve hayatınızı kolaylaştırır. Bununla birlikte ümraniye hurda olarak geri dönüşüm çalışmalarımızda bulunmaktadır.

Alanında Lider Firma

Daha Temiz Bir Gelecek İçin Dünyayı Değiştiriyoruz !

Hurdacılık Nedir ?

Hurdacı, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları ile işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak demir, bakır, sarı, alüminyum, çinko, kalay, krom ve benzeri hurdaları sınıflandırarak talep eden eritme firmalarına sunan firmalara hurdacı denir. Bu sektörede hurdacılık denir.

Geri Dönüşüm Nedir ?

İhtiyaç fazlası veya kullanım dışı atık malzemelerin geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak yeniden imalat ve üretim işleri için hazır hale getirilmesine geri dönüşüm denir. Atık olarak adlandırılan malzemelerin tekrar hammaddeye dönüştürülmesinin en önemli yararlarından birisi enerji tasarrufudur.